Prekių pristatymas

Visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prekės pristatomos per 1-3 savaites nuo apmokėjimo gavimo jei prekės aprašyme nenurodyta kitaip. Pirminis apmokėjimas gali būti tik avansas, maždaug 30% Jūsų užsakymo sumos. Jei dėl susiklosčiusių aplinkybių negalime įvykdyti užsakymo, pirminį apmokėjimą Jums grąžiname.

Užsakymus visoje Lietuvoje pristatome nemokamai perkant ne mažiau kaip už 1500 EUR. Jei pirkinio suma nesiekia 1500 EUR, pristatymo kaina - 30 EUR. Baldus galime pristatyti klientams patogiu metu prieš tai suderinus tinkamą laiką.

  • Visus užsakymus visoje Lietuvoje pristatome iki Jūsų namo (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).
  • Visus užsakymus, kai jie atvyksta pas mus, galite nemokamai atsiimti iš sandėlio Šiauliuose.
  • Baldai pristatomi nesurinkti, dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

Baldai pristatomi prieš tai informavus klientą apie preliminarų pristatymo laiką. Baldai pristatomi įmonės transportu arba per siuntų tarnybą. 

Prekių pristatymas į Kuršių neriją vykdomas pagal atskirą susitarimą. Apie terminus informuojame kiekvienu atveju atskirai.

Prekių aprašyme dažniausiai nurodomas preliminarus tos prekės pristatymo laikotarpis, kuris skaičiuojamas nuo užsakymo patvirtinimo, t.y. kai užsakymas patikrinamas ir yra gautas apmokėjimas už prekes (išskyrus užsakymus, kai pasirenkamas apmokėjimas pristatant). Apie patvirtintą ir pradėtą vykdyti užsakymą Jus nedelsiant informuosime elektroniniu paštu ir taip pat patikslinsime suplanuotą užsakymo pristatymo datą.

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes patikrinkite prekių būklę bei pasirašykite perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote prekių išorinės išvaizdos pažeidimų ar prekių komplektacijos neatitikimų, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo – priėmimo dokumente.

Jei užsakymą apmokėsite grynaisiais pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.

 


Susisiekite su mumis

8 700 08000
8 629 29291
I-V - nuo 8 iki 19h
VI – nuo 8 iki 16h
VII – nedirbame

Specialūs pasiūlymai

Reklama

Apie mus
UAB "Stikluva" - jau 15 metų sėkmingai veikianti įmonė, kurios veikla - gaminiai iš stiklo. Internetinė parduotuvė Baldai.eu - tai vienas iš šios įmonės projektų, kuris veikia jau 4 metus.
Skaityti daugiau