Čiužinys "Naktis" Padidinti

Čiužinys "Naktis"

145,00 €

Savybės

Puikus pasirinkimas ieškantiems patikimo ir nebrangaus čiužinio!

Nesikaupia drėgmė!

Nesiveisia bakterijos!

Nesusidaro pelėsis!

Apie prekę

Klasikinis spyruoklinis čiužinys NAKTIS – puikus pasirinkimas ieškantiems patikimo ir nebrangaus čiužinio.

NAKTIS pasižymi gera ventiliacija - čiužinyje nesikaupia drėgmė, nesiveisia bakterijos bei nesusidaro pelėsis.

Tvirtas ir patikimas spyruoklių blokas (120 mm aukščio, 2,2 mm storio vielos spyruoklės, 120 vnt./m2) padengiamas neaustine kamšytine medžiaga, kad čiužinys būtų patogesnis ir stabilesnis. Patogumo ir minkštumo čiužiniui suteikia 20 mm putų poliuretano sluoksniai abiejose pusėse. Kad čiužinys geriau išlaikytų savo formą ne tik gulint, bet ir sėdint ant jo, šonuose dedamos 50 mmm storio putų poliuretano juostos.

Užvalkalas su natūraliu bambukų pluoštu. Švelnus ir stilingas pieno baltumo spalvos užvalkalas siuvamas iš trikotažinio audinio, kurio sudėtyje yra 25% natūralaus bambukų pluošto. Užvalkalą lengva prižiūrėti – jis siuvamas su užtrauktuku, kuris yra aplink visą čiužinį, užvalkalą galima skalbti iki 40 C temperatūroje arba valyti  sausu cheminiu būdu.

DĖMESIO! Užvalkalo audinys parodytas antroje nuotraukoje!

Rekomenduojame čiužiniui rinktis tvirtą, orui pralaidų lovos pagrindą arba groteles be padėčių nustatymo. Reguliariai apversdami čiužinį prailginsite jo tarnavimo laiką.

Čiužinio aukštis - apie 170 mm.

Galima užsisakyti tik standartinių išmatavimų.

Galimi išmatavimai (mm): 900x2000; 1400x2000; 1600x2000.

 

 

Alternatyvūs prekės pavadinimai: čiužinys, ciuzinys, čiužiniai, ciuziniai, dvigulis čiužinys, dvigulis ciuzinys, dviguliai čiužiniai, dviguliai ciuziniai.

Susisiekite su mumis

8 700 08000
8 629 29291
I-V - nuo 8 iki 19h
VI – nuo 8 iki 16h
VII – nedirbame

Specialūs pasiūlymai

Reklama

Apie mus
UAB "Stikluva" - jau 15 metų sėkmingai veikianti įmonė, kurios veikla - gaminiai iš stiklo. Internetinė parduotuvė Baldai.eu - tai vienas iš šios įmonės projektų, kuris veikia jau 4 metus.
Skaityti daugiau